Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home3/meducate/public_html/wp-content/plugins/hide-my-wp/classes/Tools.php on line 587

Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home3/meducate/public_html/wp-content/plugins/popups/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
CROWDFUNDING | meducate.ir

تامین مالی

تا نهایت تامین

محل تامین منابع

هر آنجا که پروژه دانشگاهی تعریف شود

زمان تامین منابع

براساس سیکل تعریف شده پروژه

مشارکت کنندگان

سرمایه گذاران، خیرین، نهادهای مالی

سایر اطلاعات

با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید

تامین مالی پروژه های دانشگاهی

جذب سرمایه  جهت حمایت از طیف مختلف فعالیت‌های  دانشگاهی و مراکز آموزش عالی از جمله  حمایت  از سمت طرح های دانشجویی بودجه راه‌اندازی استارت آپ، تولید آثاردانشگاه، توسعه بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری در دانشگاه ها، توسعه اختراعات، تحقیقات علمی و پروژه‌های دانشگاه است.

ورود تیزرهمایش
Alt

Alt image

حامیان همایش

همه ساله منابع هنگفتی صرف آموزش  می شوند، نحوه مدیریت این منابع و نیز اندازه گیری اثر بخشی نتایج آنها مورد سوال محققان قرار گرفته است ! نظر شما چیست.

نظرات در مورد همایش

پکیج همایش

پکیج برنزی

همایش
شرکت در برخی سخنرانی ها
پذیرایی

پکیج استاندارد

.....

همایش
شرکت در برخی کارگاه ها
شرکت در برخی سخنرانی ها
پذیرایی
اعطای گواهینامه

پکیج کامل

.....

همایش
شرکت در کارگاه ها
شرکت در تمام سخنرانی ها
پذیرایی
اعطای گواهینامه

ثبت نام

registing
فرم ثبت نام

سوالات متداول / پاسخ پرسش های شما در مورد همایش

با سلام همکاران و مشارکت کنندگان گرامی طبق هماهنگی صورت گرفته بین دبیرخانه همایش و  مجموعه اقامت ۲۴ ،  اقامت در شهر تهران با تخفیف ۳۰-۵۰ درصدی به ثبت نام کنندگان در همایش  در نظر گرفته شده است  برای دریافت خدمات فوق از لینک ذیل استفاده نمایید.  
پس از ثبت نام و انتخاب نحوه شرکت ، اطلاعات و مجوز شرکت در همایش برای شما ارسال می شود

شرایط اختصاصی اعطای تندیس سطح A همایش :

•    کسب امتیاز شاخص های ارزیابی و سنجش . •    کسب امتیاز مربوط به رضایت مندی سطح آموزش •    کسب امتیاز شاخص‌های مربوط به کیفیت خدمات آموزشی •    کسب امتیاز مربوط به رعایت هزینه های آموزشی نسبت به دوره های برگزاری •   نحوه تخصیص منایع براساس گزارش های مالی •    داشتن گستره فعالیت •    دانش آموختگان برجسته در سطح ملی و جهانی
ارسال مقاله طبق فرمت  از بخش ثبت نام سایت     

دبیرخانه همایش

خ بهشتی، خ سهرودی شمالی، یوسفی، شماره ۱۶  تماس ۸۸۷۴۴۴۱۳

تماس با دبیرخانه

مطالب / جدیدترین اخبار همایش

تقاضامحوری، رویکردی مطلوب برای تأمین منابع مالی دانشگاه‌ها

گسترش روزافزون نیاز به آموزش و به‌خصوص آموزش عالی، چالش‌های متعددی را پیش روی مسئولین قرار داده است که تأمین منابع مالی دانشگاه‌ها از مهم‌ترین آن‌ها می‌باشد. هدف از پژوهش حاضر تبیین رویکرد تقاضامحوری در آموزش عالی به عنوان رویکردی مؤثر در جهت کاهش هزینه‌ها و تأمین منابع مالی است. پژوهش از نوع پژوهش¬های مروری و با روش توصیفی- تحلیلی و به کارگیری مطالعات کتابخانه¬ای و منابع الکترونیکی انجام شده است. مهم‌ترین یافته‌های پژوهش عبارتند از اینکه تقاضامحوری در ۴ بعد: حذف رشته‌های غیرکاربردی و ارائه رشته‌های مورد نیاز جامعه، شناسایی نیازهای علمی محیط پیرامونی دانشگاه و ارائه آموزش‌های عمومی و تخصصی در قالب آموزش‌های آزاد، شناسایی خدمات مورد نیاز جامعه ارائه خدمات تخصصی لازم به شهروندان و حتی تولید کالا با استفاده از پتانسیل‌های موجود و در نهایت همکاری با سازمان‌ها ارگان‌ها و انعقاد قرارداد جهت انجام طرح‌های پژوهشی و علمی و واگذاری آن‌ها به محققان دانشگاهی، می‌تواند ضمن کمک به تحقق مفهوم واقعی دانشگاه، در کاهش هزینه‌ها و کسب منابع مالی مؤثر باشد. در نتیجه به نظر می‌رسد تمسک به تقاضامحوری می‌تواند روشی مناسب برای بهبود کیفیت آموزش عالی و تأمین بخش مهمی از منابع مالی آن باشد.
كلمات كليدي
تقاضامحوری، منابع مالی، آموزش عالی ، کیفیت

دانشگاه کارآفرین رسالتی نو در تأمین منابع مالی

تحولات اقتصادی و فناورانه چند دهه اخیر در کشورهای توسعه یافته و نقش پراهمیتی که تولید، توزیع و بهر‌برداری از دانش در قدرت اقتصادی این کشورها یافته است نظام علمی و دانشگاهی را در معرض تحولات اساسی قرار داده است. به عبارت دیگر انتظار می‌رود نظام دانشگاهی علاوه بر نقش سنتی خود در آموزش و تحقیق با تعاملات گسترده‌تر با بخش اقتصادی و صنعت و با انتشار دانش در پیشبرد توسعه اقتصادی محلی و ملی نقش فعال‌تری را به عهد بگیرد. این تغییرات روزافزون منجر به ظهور رسالت جدید دانشگاه‌ها و وارد شدن در عرضه توسعه اقتصادی و اجتماعی است. این دانشگاه‌های جدید تکامل‌یافته دانشگاه‌های نسل اول (آموزش محور) و نسل دوم (پژوهش محور) هستند و به دانشگاه نسل سوم یا دانشگاه کارآفرین شهرت یافتند. دانشگاه کارآفرین دانشگاهی است که فعالیت‌های کارآفرینی و تجاری‌سازی را انجام می‌دهد و هدف آن بهبود عملکرد در سطح ملی و منطقه‌ای اقتصاد و نیز منفعت مالی دانشگاه و اعضای هیأت علمی و دانشجویان آن می‌باشد (فیلپوت، ۲۰۱۱). لذا در این مقاله هدف توضیح و تفسیر دانشگاه کارآفرین و نقش آن در تأمین منابع مالی با استفاده از روش کتابخانه‌ای (استفاده از مقالات، کتاب و همایش‌ها) می‌باشد.
كلمات كليدي
دانشگاه کارآفرین، توسعه اقتصادی، منابع مالی.

تجاری سازی فناوری

دكتر محمد صادق بیجندی رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی بیان داشتند دانشگاه نسل اول آموزش محور بود، دانشگاه نسل دوم توامان به آموزش و پژوهش توجه داشت و دانشگاه نسل سوم در كنار آموزش و پژوهش

محل برگزاری

تهران – بزرگراه
سالن همایش های بین المللی

info@/meducate.ir

اطلاعات بیشتر

تماس با ما

کد امنیتی *

کاربر گرامی

به سایت همایش تحلیل مسایل و تامین منابع مالی در آموزش عالی خوش آمدید

به اطلاع می رساند کانال تلگرام همایش فعال شده است و به آدرس  https://t.me/meducate رجوع نمایید آخرین اخبار علاوه بر وب سایت در این کانال نیز قابل دریافت است .

www.meducate.ir

info@meducate.ir